Have a Question?

We Will Call You in 30 Seconds.

Catering

Kam až může náš žlutý autobus zajet?

Svatby, firemní večírky, dětské dny nebo sportovní akce - to všechno jsou příležitosti, kdy s naším školním autobusem přijedeme přímo na místo a zařídíme catering vám na míru. Tedy na chuť! 

Co
uvaříme?

V Praze nás proslavily hlavně naše burgery, ale jsme parta mladých foodies, která ráda experimentuje. Máte chuť spíš na buchtičky s krémem nebo guláš s knedlíkem? Výzva přijata! Ugrilujeme, uvaříme, připravíme z kvalitních surovin v moderním pojetí jakékoliv jídlo a to přímo před vámi.

 

Na vaši menší akci rádi přijedeme s naším mobilním stánkem, který hravě vyřeší jak občerstvení ve vnitřních, tak venkovních prostorech. 

A to včetně piva a našich osobitých míchaných drinků.

 

Pro větší venkovní catering vyjedeme rádi s celým busem, který je vybaven kuchyní, kde zvládneme uvařit téměř cokoli, čepovat pivo, naši barmani vám umíchají skvělý drink a uvnitř busu je i 12 míst k sezení. 

Kolik ta legrace stojí?

Autobus jsme přestavěli s vizí vytvořit prémiový foodtruck. Tomu jsme přizpůsobili výběr surovin, ze kterých vaříme. Pečivo je řemeslné, stařené hovězí maso nám dodává legendární řeznictví „Naše maso“ a zeleninu výhradně lokální dodavatelé.

Jak to provedeme?

Zavolejte nám nebo napište, co plánujete.
 Vaše i naše představy rádi přetavíme do konkrétní nabídky a pošleme vám řešení šité na míru.

KONTAKT

VNITROBLOCK, Tusarova 31, 170 00 Praha 7
+420 724 597 935
dan@streetandfood.cz

Otevírací doba:
ÚT – PÁ: 11:00 – 15:00, 17:00 – 21:00
SO: 9:00 – 15:00, 17:00 – 21:00
NE: 9:00 – 18:00

Top